natusamba-turniej

Brazylijskie rytmy – to propozycja na kolejne spotkanie z cyklu „Mamo, tato zatańcz ze mną”. Już 11 kwietnia w Centrum Tańca „Promyk” będzie można nie tylko nauczyć się tańczyć sambę, przede wszystkim doskonale bawić.

Samba to jeden z tańców latynoamerykańskich. Wywodzi się z Brazylii i jest mocno zakorzeniona w rytmach afrykańskich.

– Samba jest bardzo skoczna i szybka, a takie tańce dzieci najbardziej lubią – mówi instruktorka Alicja Minkiewicz. – W sambie dużo jest radości i żywiołu także zajęcia zapowiadają się intensywnie.

Podczas zajęć dzieci i rodzice  będą uczyć się krótkiej choreografii. Po opanowaniu kroków i figur uczestnicy prezentować będą nowe umiejętności. Rodzice zatańczą dla dzieci, a dzieci dla rodziców.

– Zajęcia „Mamo, tato zatańcz ze mną” mają jeden główny cel: wszyscy mają dobrze się bawić – podkreśla Joanna Karpiuk z CT „Promyk”. – Występy dzieci, a także dorosłych często są przeplatane salwami śmiechu i zawsze nagradzane gromkimi brawami. Takie zajęcia to dobry sposób na aktywność fizyczną szczególnie wiosną, gdy pogoda lubi płatać figle.

Zajęcia odbędą się w sobotę, 11 kwietnia, w godz. od 16.00 do 17.00 w Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80. Na zajęcia zapraszamy dzieci od 4 lat oraz jednego z rodziców. Należy zabrać ze sobą obuwie na zmianę. Wstęp – 15 zł za dziecko wraz z rodzicem, 20 zł – 2 dzieci + rodzic.

Przekaż znajomym