samoloty2D

Na początek projekcja kolejnej części przygód dzielnego Dusty’ego, a po filmie konkursy z nagrodami. Tak dzieci spędzą czas w Klubie Małego Widza. Kino Światowid zaprasza na kolejne spotkanie, które odbędzie się w piątek, 18 lipca, o godz. 14.15.

– „Samoloty 2” to kolejna część przygód dzielnego Dusty’ego – mówi Karolina Śluz z Kina Światowid. –Dusty dowiaduje się, że jego silnik został uszkodzony i może już nie może startować w zawodach… Przyłącza się więc do lotniczej straży pożarnej.

Tradycyjnie po filmie dla  klubowiczów przygotowano konkursy.

– Członkostwo w Klubie Małego Widza to przede wszystkim liczne przywileje. Po zakupieniu czterech biletów ulgowych, klubowicz ma prawo do odbioru pojedynczego biletu ulgowego na film w Kinie „Światowid”. Klubowicze mają okazję brać udział w konkursach, losowaniach nagród i warsztatach filmowych przygotowywanych specjalnie dla nich – dodaje Karolina Śluz.

Członkiem Klubu Małego Widza  może zostać każdy miłośnik kina do 15 roku życia Członkostwo w klubie jest bezpłatne. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na www.kino.swiatowid.elblag.pl oraz w kasie Światowida.

Przekaż znajomym