Fot. Rafał Sułek

Fot. Rafał Sułek

Pokazy lotnicze zarówno te statyczne jak i dynamiczne, sprzęt wojskowy, stoiska związane z samochodami a także zlot miłośników i posiadaczy samochodów marki BMW. To wszystko czekało dziś na odwiedzających dziś elbląskie lotnisko.

Tegoroczna impreza Aeroklubu Elbląskiego połączona została ze Zlotem marki BMW w ramach VIII urodzin BMW Klub Elbląg. Jak mówią organizatorzy, marka BMW na początku swego istnienia produkowała silniki lotnicze i do dziś jest widoczna więź BMW z lotnictwem stąd też obie te imrpezy odbywają się równocześnie i w jednym miejscu.

Największą frajdę miały oczywiście dzieci, które mogły zasiąść za sterami samolotu czy zobaczyć jak działa robot do rozminowywania terenu. Co odważniejsi mogli również spróbować swoich sił ubierając kostium sapera lub spróbować przejść tor przeszkód z wykrywaczem min. Dorośli mogli skorzystać zlotów zapoznawczych nad miastem lub podziwiać samochody na zlocie BMW. Tam też odbywały się zmagania właścicieli aut w przygotowanych przez organizatorów konkursach m.in. na najgłośniejszy tuning czy jazdę sprawnościową na czas.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy:

Przekaż znajomym