Fot. KMP Elbląg

Fot. KMP Elbląg

Scena niemal jak z filmu rozegrała się wczoraj przy ul. Malborskiej. Policjanci podczas kontroli drogowej dowiedzieli się, że w kontrolowanym audi znajduje się ciężarna kobieta a kierujący autem mężczyzna wiezie ją na oddział położniczy. Policjanci przerwali kontrolę i pilotowali auto do samego szpitala.

Nietypowa sytuacja miała miejsce około godziny 23.00. Patrol ruchu drogowego postanowił skontrolować audi poruszające się ul. Malborską. W trakcie kontroli okazało  się, że kierujący samochodem mężczyzna wiezie ciężarną kobietę na oddział położniczy. Jako, że oboje nie mieszkają w Elblągu to mieli problem ze znalezieniem ul. Żeromskiego, gdzie znajduje się szpital. Policjanci przerwali kontrolę i pilotowali audi jadąc przed nim do samego szpitala. Tam lekarze udzielili kobiecie pomocy.

– Zdarzają się sytuacje, w których szybkość dotarcia na oddział ma niebagatelne znaczenie – usłyszeliśmy na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Szpitala Miejskiego w Elblągu. – Wczoraj jak widać kontrola drogowa przyczyniła się do tego, że pacjentka szybko znalazła się na naszym oddziale.

Przekaż znajomym