Trwają zapisy na wyjątkową podróż

Trwają zapisy na wyjątkową podróż

Fascynujące podróże, niezapomniane przygody, a przede wszystkim nauka poprzez zabawę i kreatywne poznawanie świata. Centrum Spotkań Europejskich Światowid zaprasza na kolejny sezon wypraw z cyklu „Skrzat w podróży przez świat”.

Skrzat w podróży przez świat to cykl zajęć edukacyjnych, w ramach którego dzieci poprzez zabawę poznają różne kraje i miejsca z całego świata. Film, muzyka, teatr, plastyka, taniec to dziedziny, które towarzyszą nam w poznawaniu świata. Na spotkaniach nie brakuje  wiadomości o danym kraju oraz kącika kulinarnego.

– Zaplanowaliśmy fascynujące podróże – poszukamy kamienia filozoficznego i zrobimy różdżkę z Harry Potterem, zaprezentujemy się na czerwonym dywanie i odciśniemy rękę w Alei Sław, pobawimy się w teatr cieni i zrobimy własne wachlarze, a nawet odbędziemy trening piłkarski – bądź jak Robert Lewandowski – opowiada Aleksandra Bednarczuk, organizator warsztatów. –  Skrzaty spotykają się raz w miesiącu. Zapisać można się od razu na 5 spotkań, od września do stycznia, co kosztuje 150 zł lub na pojedyncze spotkanie, ale tylko w ramach wolnych miejsc,  cena to 35 złZapraszamy wszystkie ciekawe świata dzieci na wspólną zabawę i naukę.

CSE „Światowid” zaprasza dzieci od lat 5 do 9. Zapisy telefoniczne: 55 611 20 59 lub mailowe:aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl.

24.09. 2016  – WIELKA BRYTANIA
zajęcia wprowadzające
język angielski na wesoło, gra w  bingo
zajęcia i zabawy z  Harry Potterem – ceremonia przydziału, robimy różdżki, lekcja eliksirów, poszukiwanie kamienia filozoficznego

22.10. 2016 – USA
zajęcia wprowadzające
zajęcia filmowe –  kino amerykańskie
zajęcia taneczne /boogie woogie, twist, rock&roll/
zajęcia i zabawy  gwiazd filmowych – przygotowanie gwiazdorskich strojów, aleja gwiazd – odciskanie dłoni w glinie, przejście po czerwonym dywanie, foty na ściance

19.11.2016 – EGIPT
Zajęcia wprowadzające
Zajęcia plastyczne – obrazy z piasku
zajęcia taneczne – taniec brzucha
zajęcia i zabawy – tatuaże, hieroglify, mumifikowanie, budowa piramidy

3.12.2016 – Niemcy
zajęcia wprowadzające
zajęcia plastyczne – ozdoby choinkowe
język niemiecki na wesoło
trening piłkarski – bądź jak Robert Lewandowski

14.01.2017 – JAPONIA
zajęcia wprowadzające
zajęcia teatralne TEATR CIENI
zajęcia filmowe
zajęcia plastyczne – WACHLARZE

Koszt udziału w zajęciach wynosi – za 5 spotkań: 150 zł lub 35 zł za pojedyncze spotkanie. Ilość miejsc ograniczona.

Przekaż znajomym