swap-party

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Czas więc zacząć robić porządki – mówią słoneczne mamy. Zacznijmy od wietrzenia szaf naszych pociech! – proponują. Słoneczny Klub Mam zaprasza w czwartek 20 lutego o godz. 16.00 do Filii nr 6 Biblioteki Elbląskiej na ul. Słonecznej na wiosenną wymianę dziecięcych ubranek i zabawek.

Zasady są proste. Każdy przynosi do 20 ubranek/lub zabawek dziecięcych, ubranka muszą nadawać się do założenia, nie mogą być poplamione lub zniszczone; podobnie zabawki – muszą być „sprawne”. Jedno ubranie/zabawka warte jest 1 żeton, za który możemy wymienić się na inne ubranie/lub zabawkę. Obowiązuje miła i przyjazna atmosfera. Dla uczestników Swap Party przygotowana będzie herbata oraz mały poczęstunek.

Ubrania i zabawki zbieramy od 16.00, aby móc posegregować je tematycznie i rozłożyć w odpowiednich „kącikach” według wieku (ubrania/zabawki dla dzieci 0-3 lat, starsze dzieci) oraz płci. W tym czasie zorganizowane będą atrakcyjne zabawy dla dzieci. Natomiast o godzinie 16.30 rozpocznie się właściwa wymiana żetonów na ubrania i zabawki. Te, które nie znajdą właściciela, zostaną przekazane na cele charytatywne.

Więcej informacji: tel. (55) 625 60 80/81

Aleksandra Buła

Przekaż znajomym