Fot. CSE "Światowid"/archiwum redakcji

Fot. CSE „Światowid”/archiwum redakcji

Kiedy, jak nie w święto zakochanych, ruszyć z rekrutacją na przesłuchania konkursowe do festiwalu miłości? Miłości do słowa. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować się w jednej z dwóch kategorii – piosenki poetyckiej lub recytacji.

Już wkrótce XXI edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa „…czy to jest kochanie?”. Idea Festiwalu pozostaje niezmienna od lat. Jest nią przywracanie piękna i czystości językowi, dbałość o słowo.

– Szczególnie ważni są dla nas wykonawcy biorący udział w konkursie – mówi Aleksandra Bednarczuk, kierownik artystyczny festiwalu. – Twórcza rywalizacja odbędzie się w dwóch kategoriach – recytacji i piosenki poetyckiej.

Recytatorzy muszą przygotować do prezentacji dwa utwory o tematyce miłosnej pisane wierszem lub prozą, a prezentacja nie może trwać dłużej niż 10 minut. Podobnie jak prezentacja wykonawców piosenki poetyckiej. Szczegółowe wytyczne znaleźć można w regulaminie konkursu.

Zgłoszenia nadsyłać można do 1 marca. Kartę i regulamin pobrać można na stronie festiwalu w zakładce Festiwal 2017/regulamin i zgłoszenia.

Przekaż znajomym