Fot. Rafał Sułek

Fot. Rafał Sułek

Za nami kolejna odsłona tegorocznej Sjesty w parku Modrzewie. Tym razem pogoda dopisała i można było całymi rodzinami przyjść na parkową polanę by wspólnie spędzić sobotnie popołudnie.

Strefa relaksu, nauka języka angielskiego dla dzieci, animacje dla najmłodszych, gry i zabawy, ćwiczenia jogi oraz oczywiście „elbląskie” leżaki. Dodatkową atrakcją minionego wydarzenia w parku Modrzewie była szósta – ostatnia w tym roku odsłona Szkicologii pn. Człowiek i przyroda, czyli plener w parku, którą poprowadziła architekt Ada Kotyńska.

– Tymczasem już za tydzień, zapraszamy ponownie do parku Modrzewie, na ostatnią część tegorocznej sjesty. Na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji m.in strefa relaksu, sportu, zabaw, animacje dla dzieci i wiele innych. Zapraszamy serdecznie już 25 sierpnia od 16:00 – zachęca pomysłodawca projektu Robert Turlej. – Oprócz tego, w tym dniu, odbędzie się także bitwa na tysiąc balonów oraz kino w parku i seans filmu „Plan Maggie” – dodaje.

Sjesta w Parku Modrzewie, to cykl imprez organizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego 2018. Jak dowiedzieliśmy się od organizatora, wydarzenie nie zostało zgłoszone w tym roku do edycji Budżetu Obywatelskiego 2019. Teraz cała nadzieja w tym, że władze przeznaczą na ten cel środki w przyszłorocznym budżecie miasta.

Przekaż znajomym