Zapraszamy

Zapraszamy

W prologu do tomiku „Pocałunki losu” Autorka napisała : „Zapraszam w podróż po krainach dziecięcych marzeń, młodzieńczych uniesień, słodkich podróży i wielu innych, aż po dzień dzisiejszy.” I tymi słowami zapraszamy do Galerii Filar Sztuki na wieczór poetycki i promocję tomiku wierszy „Pocałunki losu” Mirosławy Maciejczak.

Spotkanie odbędzie się 22 czerwca (czwartek) o godzinie 18 w Galerii Filar Sztuki przy Bibliotece PWSZ w Elblągu, al. Grunwaldzka 137. Poetka i zaproszeni goście zaprezentują wiersze, recytacja przeplatana będzie piosenkami (gitara i wokal), będzie to też okazja do otrzymania od Autorki specjalnej dedykacji do tomiku „Pocałunki Losu”.

Mirosława Maciejczak jest od urodzenia mieszkanką Elbląga. Z wykształcenia magistrem pedagogiki. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi, jako instruktor terapii prowadząc zajęcia plastyczne i literackie. Od lat, poprzez poezję, realizuje potrzebę dzielenia się swoimi myślami i emocjami.

W 2011 r. wydała pierwszy autorski tomik „Poetyckie wspomnienia z podróży i z zaułków pamięci”, drugi pod tytułem „Dotyk wspomnień” ukazał się trzy lata później. „Pocałunki losu” to trzeci tomik poetycki Mirosławy Maciejczak wydany w 2017 roku. Zawiera ponad 150 wierszy, niektóre z nich powstały jeszcze w latach siedemdziesiątych stąd zaproszenie Autorki do jej lirycznego świata niezapomnianych, cudownych wspomnień, a czasem bolesnych przeżyć.

Przekaż znajomym