Impreza jest bezpłatna i rozpocznie się o godz. 16:00

Impreza jest bezpłatna i rozpocznie się o godz. 16:00

Nie wiesz jaka forma aktywności jest dla Ciebie najlepsza– fitness czy może taniec? Widzisz w Twoim dziecku talent do tańca lecz nie wiesz, który styl będzie mu się podobał. Przyjdź  na Maraton Taneczny i sprawdź. 

W niedzielę, 18 września w holu głównym Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędzie się Maraton Taneczny. Na imprezie zostaną pokazane różne formy tańca i fintessu, proponowane w tym sezonie przez Centrum Tańca „Promyk” i Elbląski Klub Tańca „Jantar”.

– Nie tylko będzie można zobaczyć pokazy ale także wziąć udział w krótkich warsztatach tanecznych po to, aby sprawdzić, jak czujemy się w danej formie – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Zapraszamy dzieci, młodzież, dorosłych oraz seniorów ponieważ każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Impreza jest bezpłatna i rozpocznie się o godz. 16:00. Wśród propozycji dla dzieci i młodzieży będzie rytmika, dziecięca akademia tańca, taniec towarzyski, hip-hop, sumba kids i gimnastyka artystyczna. Dorośli będą mogli spróbować swych sił w takich formach jak zumba, pilates, fit ball, lady latino, celluSTOP, taniec towarzyski, a seniorzy – fitness 50 +.

– Uczestnicy będą mogli poczuć klimat proponowanych zajęć oraz  zobaczyć jak pracują nasi instruktorzy – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk –  Czekają  nas trzy godziny różnorodnej aktywności  i świetna zabawa.

Maraton Taneczny realizowany jest w ramach projektu „Ruch na wagę złota” dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta w Elblągu

Przekaż znajomym