Fot. MOSiR Elbląg

Fot. MOSiR Elbląg

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że przez cały okres wakacyjny w Elblągu funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Kajaki, rowery wodne czy łódź wiosłową można wypożyczyć codziennie w Ośrodku Sportów Wodnych „Fala”.

Pogoda, jaka w ostatnich dniach nawiedziła Polskę, sprzyja spędzaniu wolnego czasu nad wodą. Okazuje się, że wielu miłośników wodnych szaleństw wybiera pływanie kajakiem lub rowerem wodnym po rzece Elbląg. To świetny sposób by w miły i oryginalny sposób spędzić czas i jednocześnie poznać uroki naszego miasta z nieco innej strony, a także dotrzeć tam, gdzie nie dojedziesz samochodem ani rowerem.

W czasie wakacji wypożyczaniem sprzętu wodnego w Elblągu zajmuje się Ośrodek Sportów Wodnych „Fala” mieszczący się przy ul. Wybrzeże Gdańskie 1. Do dyspozycji mieszkańców jest tam 17 kajaków, cztery rowery wodne oraz łódź wiosłowa. Z wypożyczalni można korzystać codziennie w godz. 8.00-18.00. Osoby poniżej 16 lat mogą korzystać ze sprzętu jedynie pod opieką osoby pełnoletniej. W celu wypożyczenia sprzętu należy posiadać dowód tożsamości, potrzebny do spisania danych. Pełna oferta wypożyczalni wraz z cennikiem dostępna jest na stronie Ośrodka Sportów Wodnych „Fala”.

 MOSiR

Przekaż znajomym