Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Elbląskie Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing w kwietniu 2018 roku rozpoczyna trzeci sezon rejsów statkiem Elwinga po Zalewie Wiślanym. W kwietniu, maju, czerwcu i wrześniu organizuje rejsy „szyte na miarę” dla grup zorganizowanych. Oferuje szeroki wachlarz rejsów dopasowanych do potrzeb i oczekiwań grupy:

  • rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko to 45-minutowy rejs (w jedną stronę) i najszybszy sposób, by dostać się na Mierzeję Wiślaną

  • Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska to propozycja dla grup, które mają w planach wycieczkę do perełki zabytkowej architektury i historii Polski – rejs w jedną stronę trwa ok. 1 godz. i 30 min.

  • trasa Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko lub Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork to idealny rejs dla grup planujących wycieczkę nad morze, a planujący pobyt we Fromborku lub najbliższej okolicy – czas trwania rejsu na trasie Frombork – Krynica Morska to 1 godzina i 30 min, a rejs na trasie Krynica Morska – Tolkmicko trwa 45 minut

  • dla grup, które planują w ciągu jednego dnia zwiedzanie wszystkich najważniejszych miejscowości Zalewu Wiślanego proponujemy rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork – Tolkmicko lub Tolkmicko – Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko.

Dodatkowo Biuro może zapewnić opiekę przewodnika z elbląskiego PTTK-u, który najciekawszymi informacjami na temat regionu z pewnością uatrakcyjni każdą trasę rejsu.

Najciekawszą i najnowszą propozycją Biura Atrakcji Turystycznych Ilfing jest rejs konesera na trasie Elbląg – Gdańsk lub Gdańsk – Elbląg. Rejs konesera to trwająca osiem godzin wycieczka z przewodnikiem PTTK, który opowie o mijanych po drodze rozwiązaniach hydrotechnicznych takich jak mosty pontonowe, obrotowe, przepompownie i śluzy. Pierwsze rejsy odbędą się już 19.05, 17.06 ( z Elbląga do Gdańska) i 20.05, 18.06 (z Gdańska do Elbląga).

REJSY EDUKACYJNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Kolejną propozycją są rejsy edukacyjne skierowane do szkół i przedszkoli. Rejs spacerowy po rzece Elbląg stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych lekcji w szkole. Dla grup zainteresowanych całodniową wycieczką Biuro proponuje rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko. Istnieje możliwość organizacji ogniska w Krynicy Morskiej oraz wykonania pamiątkowych zdjęć na statku. Istnieje również możliwość zapewnienia transportu autokarem na trasie Elbląg – Tolkmicko – Elbląg.

REJSY REGULARNE W LIPCU I SIERPNIU

W lipcu i sierpniu – sezon wakacyjnym, statek będzie pływał w ramach rejsów regularnych na trasach:

  • Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko

  • Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska.

Ofertę wakacyjną wzbogacona została o 45-minutowe rejsy spacerowe we Fromborku. To idealna propozycja dla turystów, którzy nie planują całodniowych wycieczek między nadzalewowymi miejscowościami, a chcieliby przepłynąć się statkiem po wodach Zalewu Wiślanego.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem i skorzystania z oferty rejsów statkiem Elwinga.

Elbląskie Biuro Atrakcji Turystycznych Ilfing

ul. Stary Rynek 54-59, 82-300 Elbląg

Tel. 55 611 66 99, e-mail: biuro@ilfing.pl

www.ilfing.pl

Przekaż znajomym