swap-pwsz

Czy twoja biblioteczka ugina się pod natłokiem książek, filmów lub muzyki a ty wciąż jesteście głodni nowości? Przyjdź do Biblioteki PWSZ w Elblągu na ul. Grunwaldzkiej bądź Czerniakowskiej od 19 maja i wymień się swoimi pozycjami z innymi.

„SWAP KSIĄŻKOWE”(tzw. Book Swap Party) to inaczej bezgotówkowa wymiana książek. W wielu miejscach na całym świecie podczas takich akcji ludzie wymieniają się książkami. W ten sposób możesz przeczytane książki wymienić na inne. Być może znajdziesz tu coś ciekawego, czego szukałeś od dawna.

Zasady są proste: przyniesione do wymiany książki powinny być w możliwie dobrym stanie, a filmy i muzyka oryginalne. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wycofania książki lub płyty nie spełniającej wymogów. Wymieniamy się jedna książka za jedną książkę, film, płytę lub jedna płyta za jedną książkę, płytę, kasetę itd. Jeśli nie znajdziemy ciekawych dla siebie pozycji, można swoje książki zabrać z powrotem do domu lub zostawić w celu udostępnienia ewentualnym zainteresowanymdo 31 maja.

– Mamy nadzieję, że nowych właścicieli znajdą powieści, poradniki, albumy, ale również kasety magnetofonowe, płyty CD, DVD a także płyty winylowe – mówi Justyna Odya z elbląskiej PWSZ. – Nasza akcja, to również okazja na poznanie ciekawych osób, wymianę opinii na tematy literackie i inne. Przyprowadźcie ze sobą przyjaciół, znajomych, sąsiadów – zachęcają organizatorzy.

Przekaż znajomym