fot. Rafał Sułek

fot. Rafał Sułek

Każdy zna je z reklam telewizyjnych. Niektórzy twierdzą wręcz, że ich pojawianie się w telewizji na dobre rozpoczyna przedświąteczny szał. Kolorowe ciężarówki Coca-Coli, bo o nich mowa wyruszyły wczoraj na elbląskie ulice, gdzie wzbudziły ogromne zainteresowanie elblążan. Zobacz film z przejazdu ciężarówek przez elbląską starówkę. 

Już dziś, rozpoczynają się Świąteczne Spotkania Elblążan a wraz z nimi atrakcja jakiej dawno nie było w naszym mieście – wszystko za sprawą świątecznego konwoju Coca-Coli. Na Placu Katedralnym czekać będzie na wszystkich elblążan specjalna strefa, w której na odwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji. Wśród nich – koncert Sound’n’Grace i Ewy Farny.

Na każdego, kto zdecyduje się dziś przyjść na Plac Katedralny czekać będzie moc atrakcji, m.in.: dwie wyjątkowe ciężarówki Coca-Coli, spotkanie i zdjęcia z Mikołajem, gry i zabawy z nagrodami, najmłodsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie w urokliwym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków” lub przygotować wyjątkową, własną puszkę Coca-Cola. Będzie też Gif budka, Oculus – wirtualna przejażdżka saniami Mikołaja oraz pokazy rzeźby lodowej.

Nie zabraknie również możliwości spotkania w dedykowanej strefie z ulubieńcami internetu: MultiGameplayGuy, DEYNN i Kaiko! Będą sesje Q&A oraz zdjęcia i autografy.

Na zakończenie odbędzie się wspaniały pokaz sztucznych ogni. Całe wydarzenie prowadzić będzie Maciej Dowbor.

Zobacz filmik z przejazdu świątecznych ciężarówek Coca-Coli przez elbląską starówkę.

 

Przekaż znajomym