Fot. Rafał Sułek

Fot. Rafał Sułek

Poszukujesz] prezentu dla najbliższych? Chcesz zakupić miody pitne, wędliny lub słodkości na świąteczny stół? Koniecznie przyjdź dziś (10 grudnia) do CSE Światowid, gdzie trwa kolejna edycja Warmińsko – Mazurskiego Jarmarku Wyrobów Artystycznych SztukaTERRiA.

Podczas jarmarku swoje produkty oferuje ponad 50 wystawców z całego regionu. Na holu przy małym kinie znajdują się różnorodne wyroby spożywcze – miody, soki, kiełbasy, domowe chleby i ciasta. Wszystkie produkty wyrabiane naturalnie, bez konserwantów. Po prostu pyszne i zdrowe.

Na sali sportowo-widowiskowej zakupić można przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe – ręcznie malowane i zdobione bombki, stroiki, serwetki, dekoracje stołu i okien. Nie zabraknie propozycji na oryginalne prezenty – ręcznie szytych zabawek, toreb, poduszek czy świeczników. Osoby ceniące modę znajdą na Sztukaterii m.in. biżuterię, czapki i szale.

Nie brakuje również konkursów z nagrodami a dla dzieci stoiska plastycznego. Zapraszamy na wspólne dekorowanie toreb, ozdabianie pierniczków i przygotowywanie ozdób świątecznych. Stoisko plastyczne czynne będzie w godzinach 11.00 – 14.00. Z kolei sam jarmark potrwa do 17:00.

Przekaż znajomym