Zapraszamy

Zapraszamy

Jedynie 12 złotych będą w najbliższy weekend (9 – 10 grudnia) kosztowały bilety na wszystkie filmy w repertuarze Kina Światowid. Okazją do niższej ceny jest Święto Kina, czyli ogólnopolska akcja promująca polską kinematografię, oglądanie filmów oraz chodzenie do kina. Akcję wspierają polscy twórcy filmowi i aktorzy, a Polski Instytut Sztuki Filmowej objął patronat nad tym wydarzeniem.

Co można obejrzeć w cenie 12 złotych? Na rodzinne wyjście z młodszymi dziećmi polecamy „Pierwszą gwiazdkę” oraz film „Mikołaj i spółka”. Miłośnikom komedii „Listy do M. 3”. Dorośli mogą wybierać spośród następujących tytułów: „Reakcja łańcuchowa”, „Na karuzeli życia”, „Morderstwo w Orient Expressie” oraz „Zabicie świętego jelenia”.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

Przekaż znajomym