Zapraszamy

Zapraszamy

Już w najbliższy weekend 9 i 10 grudnia widzowie z całej Polski będą mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w ważnym filmowym wydarzeniu – po raz czwarty odbędzie się ogólnopolskie „Święto Kina”. Ceny biletów w wybranych kinach niezależnych oraz sieciach kin wyniosą jedyne 12 złotych na dowolny film 2D. W przypadku seansów 3D należy uwzględnić dopłatę za okulary.

Niższa cena, ciekawy repertuar i ogólnopolski charakter powodują, że „Święto Kina” cieszy się coraz większą popularnością.

Celem „Święta Kina” jest popularyzowanie oglądania filmów na dużym ekranie w przestrzeni kinowej – także polskich produkcji, a tym samym inspirowanie do przemyśleń czy dyskusji. Kino to doskonała rozrywka, dzięki której można nie tylko zrelaksować się. To miejsce, w którym możemy przeżyć szeroką paletę rozmaitych emocji – wzruszeń, śmiech, strachu czy napięcia. Do tego uczy, poszerza horyzonty i otwiera na nowe doświadczenia.

Warto dodać, że polskie kino przeżywa prawdziwy okres rozkwitu. Szacuje się, że do końca 2017 roku ponad 60 mln widzów wybrało się na rodzime produkcje. Na filmy „Botoks” i „Listy do M.3” sprzedano już ponad 2 mln biletów. Nasze filmy otrzymują również wiele prestiżowych nagród. Wymienić można tu m.in.: „Cichą Noc” Piotra Domalewskiego, która otrzymała Złote Lwy na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, czy „Najlepszego” Łukasza Palkowskiego – zdobywcę aż 6 statuetek na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz laureata toruńskiego Tofifest.

Więcej informacji oraz listę kin uczestniczących w akcji można znaleźć na stronie www.swietokina.com oraz na fanpage’u www.facebook.com/swietokina/.

Przekaż znajomym