Fot. kadr z filmu

Fot. kadr z filmu

Dopiero minęły Walentynki, a już przed nami kolejna sposobność do świętowania. Z okazji Dnia Kobiet „Światowid” zaprasza miłośniczki dobrego kina, teatru i rękodzieła do skorzystania z przygotowanych specjalnie dla nich ofert.

Świętowanie zaczynamy w sobotę, 5 marca. Dla pań lubiących nosić własnoręcznie zrobione ozdoby, przygotowane zostały warsztaty z filcowania na mokro.

– Każda z uczestniczek wykona kwiat, który zgodnie z potrzebą i twórczą wyobraźnią, będzie mógł być paskiem, broszką czy też ozdobą do włosów – mówi Anna Dukszta, która poprowadzi warsztaty.

Dzień Kobiet będzie również można spędzić z Kinem Światowid. We wtorek 8 marca Kino zaprasza do Kobiecego Ogrodu.

– Wieczór rozpoczynamy o godzinie 17:30. Panie będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, skorzystać z zabiegu firmy „Mary Kay” satynowe usta i satynowe dłonie oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami – opowiada Natalia Piotrowska, kierownik Kina Światowid..

A później?

Dla kinomanek najnowsza polska produkcja – „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” czyli komedia romantyczna o siedmiu mężczyznach, poszukujących w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W obsadzie m.in. Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki, Barbara Kurdej-Szatan, Piotr Polk czy Marcin Perchuć.

Dla miłośniczek dobrego teatru – w Kinie Światowid „Niebezpieczne związki” czyli retransmisja znakomitego spektaklu prosto z Teatru Narodowego w Londynie. Spektakl opowiada historię byłych kochanków, konkurujących w uwodzeniu i zemście za miłosne zniewagi. Podczas pełnych wyrafinowania i okrucieństwa gier arystokratów, którzy drwią z miłości i reputacji innych, ich uczucia i miłość własna okażą się bardziej kruche, niż przypuszczali.

Warsztaty z filcowania odbędą się 5 marca o godz.17.00, koszt to 35 zł, a zapisy przyjmowane są mailowo: anna.dukszta@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 65.

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – projekcje 8 marca o godz. 18.00 i 20.30. Cena biletu: 14 zł.  „Niebezpieczne związki” spektakl z polskimi napisami – 8 marca o godz. 19.00 duża sala Kina Światowid. Cena biletu: 30 zł (normalny)/ 25 zł (ulgowy)/ 20 zł (grupowy).

Przekaż znajomym