biber15

Zarezerwuj czas 2 marca i przyjdź do Multikina świętować wraz z przyjaciółmi 21. urodziny swojego idola! Wszystkich fanów artysty zapraszamy do wybranych kin sieci Multikino na specjalny pokaz filmu poświęconego najbardziej rozchwytywanej gwieździe muzyki pop – Justinowi Bieberowi. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. 

Już 2 marca z okazji 21. urodzin młodego artysty, które przypadają na 1 marca sieć kin Multikino zaprasza na pokaz filmu „Justin Bieber. Believe”.

„Justin Bieber. Believe” jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz”.

„Justin Bieber’s 21th birthday” – świętuj urodziny swojego idola wraz z innymi fanami 2 marca 2015 o godzinie 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino i Silver Sceen.

Ceny biletów:

  • 25 PLN Normalny

  • 20 PLN Facebook* – *ilość voucherów ograniczona

Bilety na „Justin Bieber’s 21th birthday” w sprzedaży od 13 lutego 2015. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten wieczór. Aby je zdobyć, wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać Justin. Na zgłoszenia czekamy do soboty 28 lutego (do godziny 15:00). O wygranej i sposobie odbioru nagrody zwycięzca zostanie poinformowany drogą elektroniczną. 

Przekaż znajomym