Zachęcamy do głosowania

Zachęcamy do głosowania

Eko Odkrywcy 2017 w Elblągu – „Tajemnice Hoggo – badam, doświadczam, działam”, to nowy projekt Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 im. Janusza Korczaka w Elblągu, który może zostać zrealizowany jeśli tylko otrzyma wystarczającą ilość głosów mieszkańców Elbląga. Głosowanie już trwa. Zachęcamy do udziału.

Projekt, który w ramach „Ekoodkrywców” chce zrealizować Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 ma charakter badawczy i angażuje dzieci i młodzież do eksperymentowania, odkrywania, doświadczania i indywidualnego poznawania rożnych zjawisk przyrodniczych. Jego głównym celem jest zwiększenie wiedzy dzieci i młodzieży z zakresu edukacji leśnej i ekologicznej ze szczególnym uwzględnieniem podejmowania konkretnych działań poprawiających stan środowiska naturalnego w najbliższej okolicy.

Systematyczna współpraca społeczności Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 w Elblągu z wolontariuszami z Zespołu Szkół Mechanicznych w Elblągu gwarantuje właściwą realizację założonych w projekcie celów. Dzieci niepełnosprawne w towarzystwie zaangażowanego wolontariusza chętnie podejmować będą nowe wyzwania i bez lęku doświadczać świata, niemal dorośli uczniowie ZSM wspierając młodszych sięgają po więcej, bo „Ucząc innych, sami się uczymy”.

Projekt wspierają Park Krajobrazowy Mierzei Wiślanej, Nadleśnictwo Elbląg i Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej.

Aby oddać swój głos na elbląski projekt należy wejść na stronę internetową Serwisu konkursowego i kliknąć przycisk z funkcją głosowania przy odpowiednim Projekcie konkursowym. Głosować można TUTAJ

Możliwe jest wielokrotne oddawanie głosów na ten sam, bądź rożne Projekty, jednak liczba głosów oddanych z jednego adresu IP jest ograniczona do trzech głosów na dobę. Aby głos był ważny, Użytkownik musi oddać głos na trzy różne projekty, spośród Laureatów Konkursu (ale przede wszystkim na „Tajemnice Hoggo…).

W Konkursie zwycięży 3 Uczestników, których Projekty otrzymają największą liczbę głosów internautów w II etapie. W przypadku otrzymania takiej samej liczby głosów przez więcej niż jeden Projekt, wyboru Zwycięzców spośród Projektów o takiej samej liczbie głosów dokona Komisja Konkursowa.

Przekaż znajomym