taniec-mistrzostwa-polski-14

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Polski w sportowym tańcu towarzyskim. Zmagania najlepszych polskich par standardowych będzie można oglądać na elbląskim parkiecie. Tymczasem „Światowid” przygotował dla elblążan promocję biletów. 

Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Federacji Tańca Sportowego odbędą się 22 i 23 lutego w Elblągu. Dwudniowa impreza taneczna przyciągnie do Elbląga najlepszych tancerzy, znakomitych sędziów, trenerów i publiczność. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”  organizuje je już po raz czwarty, poprzednie odbywały się tu w roku 2000, 2008 i 2011. To zawody, na których będzie można zobaczyć najlepsze polskie pary taneczne, walczące o tytuł Mistrza i Wicemistrzów Polski w stylu standardowym.

– To będzie niezwykła uczta dla wszystkich miłośników tańca towarzyskiego – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid”, organizator Mistrzostw. – Piękna muzyka, efektowne stroje tancerzy, atrakcyjne choreografie – to wszystko będzie mogła podziwiać publiczność, która pojawi się w tych dniach w hali CSB.

Można już  kupić bilety na Mistrzostwa Polski w sportowym tańcu towarzyskim. Bilet do stolika kosztuje 80 zł, a na trybuny: 20 zł. To cena promocyjna dla biletów kupowanego w kasie. Promocja trwa do 15 lutego.

Bilety są do nabycia w kasie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”.

Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Federacji Tańca Sportowego, 22 – 23 lutego, hala CSB na ul. Grunwaldzkiej 135 w Elblągu. Sprzedaż i rezerwacja: 55 611 20 68, 76.

Edyta Bugowska

Przekaż znajomym