Fot. Rafał Sułek

Fot. Rafał Sułek

Szukasz pracy, zastanawiasz się nad wyborem szkoły lub  kierunkiem  dalszego kształcenia  – przyjdź na targi. Zapraszamy bezrobotnych i poszukujących pracy, studentów i uczniów.  Już 02 kwietnia 2019  r.  w godz. od 09.00 do 15.00 w hali sportowo – widowiskowej MOSiR przy Al. Grunwaldzkiej 135 odbędą się Elbląskie Targi Pracy i Edukacji.  Organizatorami ich są Prezydent Witold Wróblewski, Powiatowy Urząd Pracy i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu.

Celem organizowanych targów jest m.in. zaprezentowanie ofert pracy oraz  oferty edukacyjnej wszystkich szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w powiązaniu z regionalnym rynkiem pracy. Szkoły będą przedstawiały kierunki kształcenia, zawody, ale także informacje o zasadach rekrutacji, ofertę dodatkowych zajęć  dających możliwości rozwijania indywidualnych zainteresowań i uzdolnień. Dyżurujący doradcy zawodowi oraz pracownicy poradni psychologiczno-pedagogicznych będą udzielać porad  i informacji o zawodach. Podczas Targów będzie można także skorzystać z porad pracowników PIP, ZUS, US.

Zapraszamy do uczestnictwa w elbląskich targach zarówno osoby szukające zatrudnienia, jak również młodzież gimnazjalną i ósmoklasistów, ich rodziców, nauczycieli i pedagogów.

Przekaż znajomym