Fot. nadesłane/Mjazzga

Fot. nadesłane/Mjazzga

Weekendowe koncerty w Mjazzdze to trochę spokojniejszej muzyki i premiera teledysku.  Początek tygodnia w elbląskim klubie zdominował blues i jazz. Za to weekend przyniesie nam koncert piosenki turystycznej z premierą najnowszego teledysku elbląskich Nierobbersów w piątek i ulotną twórczość singer-songwriterki Helaine Vis w sobotę.

THE NIEROBBERS to grupa rozpoznawalna przez większość miłośników piosenki turystycznej i żeglarskiej w Polsce. Promują Elbląg zdobywając laury i wyróżnienia na najważniejszych festiwalach i i innych imprezach adresowanych do miłośników takiego właśnie gatunku muzycznego.

Po latach doczekali się też pierwszego wideoklipu do jednej ze swoich piosenek – „Płynę dalej”. Zdjęcia realizowane były między innymi w naszym mieście. I właśnie premiera tego teledysku jest jednym z pretekstów do spotkania koncertowego w klubie, w którym tradycyjnie występują przy okazji ważnych dla siebie momentów kariery.

Mjazzga, 26-10-2018 godz. 20:00
Bilety w cenie 30 zł

HELAINE VIS to 21-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materiał który prezentuje, to zbiór osobistych, szczerych, pełnych emocji wspomnień i przemyśleń opisywanych na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe, stratosferyczne, czasem brudne.
Nie ma sensu tego opisywać, proszę posłuchać. W popularnych serwisach muzycznych można znaleźć te cudowne dźwięki.

Mjazzga, 27-10-2018 godz. 20:15
Bilety w cenie 20 zł przed i 25 zł w dniu koncertu

Więcej na www.mjazzga.pl
Następne koncerty:
30-10 Confusion Project (jazz)
31-10 – Zaduszki Tomasz Steńczyk
04-11 Karolina Czarnecka

 

Przekaż znajomym