narkotyki-szansa-n-rozwoj-konferencja

Po raz pierwszy sięgnął po nie w wieku 15 lat. Uzależnił się do tego stopnia, że wciągnął w to swoich braci. Oszukiwał, zaczął kraść i wynosić wszystkie cenne rzeczy z domu, aby mieć tylko na kolejną dawkę.

Wizytom policji i pogotowia nie było końca. Ostatecznie nie ukończył szkoły, a co gorsze trafił na oddział psychiatryczny. Takich tragicznych historii, które z trudem opowiadają rodzice jest coraz więcej. Jedną z nich będzie można usłyszeć podczas konferencji „Miękkie narkotyki, twarde zagrożenie” organizowanej przez Stowarzyszenie Szansa Na Rozwój z Elbląga. Otwarte dla wszystkich zainteresowanych spotkanie odbędzie się 2 października w Sali Koncertowej Ratusza Staromiejskiego w Elblągu.

Czym są dopalacze? Jak groźne są dla zdrowia i życia naszych dzieci? Co zrobić, gdy zauważymy, że nasze dziecko zażywa dopalacze? Z jakimi konsekwencjami prawnymi może liczyć się osoba posiadająca dopalacze? Na te i wiele innych pytań dotyczących problemu nowych narkotyków odpowiedzą specjaliści podczas konferencji „Miękkie narkotyki, twarde zagrożenie”.

Swój udział w spotkaniu zapowiedzieli przedstawicie policji, sanepidu, terapeuci. Organizatorzy szczególnie zachęcają do przyjścia rodziców, nauczycieli, pedagogów i wszystkich innych osób pracujących z młodzieżą. Jest to już kolejna konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Szansa Na Rozwój, które od ponad 5 lat pomaga rodzinom w walce z uzależnieniami i współuzależnieniami.

– Jeżeli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat dopalaczy, zarezerwuj sobie czas we wtorek, 2 października w godzinach od 11:00 do 14:00. Zapraszamy do Ratusza Staromiejskiego – zachęcają organizatorzy.

Stowarzyszenie Szansa Na Rozwój

Fot. freepik.com

Przekaż znajomym