Fot. kadr z filmu

Fot. kadr z filmu

Mali uczestnicy projektu edukacyjnego Moja Pierwsza Wizyta w Kinie już teraz mogą rozpocząć swoją przygodę z filmem od niezapomnianej podróży. Znany i lubiany bohater – animowana lokomotywka o imieniu Tomek, zabierze początkujących widzów na wielki wyścig kolejowy!

Niebieska lokomotywka Tomek powraca na ekrany kin w nowej odsłonie – „Tomek i przyjaciele. Wielki wyścig”. W kolejnej pouczającej opowieści bohater pragnie spełnić swoje marzenie i wziąć udział w Wielkim Pokazie Kolejowym. Aby to zrobić, będzie musiał pokonać wiele przeciwności. Wraz z Tomkiem najmłodsi widzowie przekonają się, że w pogoni za zwycięstwem nie warto zatracać siebie.

Najnowsze przygody Tomka już od listopada dostępne są w repertuarze Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie – projektu edukacyjnego skierowanego do przedszkoli i pierwszych klas szkół podstawowych, realizowanego przez sieć kin Multikino i Pracownię Ferment Kolektiv. W ramach projektu dzieci mogą uczestniczyć nie tylko w seansie wybranego filmu z repertuaru! Odkryją również tajemnice X Muzy – zarówno podczas zwiedzania najciekawszych zakamarków kina, jak i w trakcie pokazu krótkiego filmu edukacyjnego o magii filmowego świata i zasadach kinowego savoir-vivre’u.

Ale to nie koniec niespodzianek! Dla pierwszych 120 przedszkoli, które zdecydują się rozpocząć filmową przygodę wraz z „Tomkiem i przyjaciółmi” i kupią bilety na seans, firma Mattel przygotowała specjalne zestawy zabawek.

Zapraszamy przedszkolnych nauczycieli do kontaktu z lokalnym specjalistą ds. rezerwacji grupowych z co najmniej 10-dniowym wyprzedzeniem, w celu wyboru repertuaru filmowego oraz dogodnego dla Państwa terminu pokazu.

Cena biletu: 12 PLN; Opiekunów grup zapraszamy bezpłatnie.

Przekaż znajomym