Zapraszamy wszystkie panie

Zapraszamy wszystkie panie

Gwiazda rewelacyjnego serialu „Wielkie Kłamstewka” oraz laureatka Oscara – Reese Witherspoon w pełnej humoru i wzruszeń komedii romantycznej o singielce, dla której trójkąt miłosny to zdecydowanie za mało. „Wszyscy moi mężczyźni” przedpremierowo 3 października podczas Kina na Obcasach w Multikinie. 

Po rozstaniu z mężem, Alice (Witherspoon) wraz z córkami opuszcza Nowy Jork. W Los Angeles wraca do rodzinnego domu, znajduje pracę oraz szkołę dla dzieci. I tylko sprawy sercowe odkłada gdzieś na bok. Wszystko zmienia się, gdy w dniu urodzin poznaje trzech uroczych facetów, którzy – podobnie jako ona – przybyli do LA w pogoni za marzeniami. Cała trójka pozostaje bez dachu nad głową i Alice, wbrew rozsądkowi, pozwala im zamieszkać u siebie. Tak rozpoczyna się pasmo damsko-męskich komplikacji, które z czasem przekształcają się w coś o wiele więcej. To jednak nie koniec wrażeń. Prawdziwe emocje zaczną się, gdy do drzwi Alice zapuka jej dawny mąż… Czy dla miłości warto rozpoczynać wszystko od nowa?

Partnerem październikowej edycji „Kina na Obcasach“ jest Kinder Bueno. 

Bilety na październikowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Przekaż znajomym