Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

W niedzielę, 29 kwietnia, z okazji swoich trzecich urodzin Centrum Handlowe Ogrody zaplanowało wielką rodzinną zabawę z wieloma niespodziankami. Tego dnia dzieci będą mogły spędzić czas w wiosce Asteriksa i Obeliksa, a dorośli skorzystać z porad stylistki i odebrać bony na zakupy. Główną nagrodą w urodzinowym konkursie, który rozpoczął się 17 kwietnia, jest 6-dniowa wycieczka do paryskich parków rozrywki.

29 kwietnia to jedyna handlowa niedziela w tym miesiącu. Tego dnia w Centrum Handlowym Ogrody będzie można nie tylko zrobić zakupy, ale też skorzystać z licznych atrakcji związanych z pojawieniem się w Centrum komiksowych bohaterów – Asteriksa i Obeliksa. Najmłodsi Goście, po przejściu przez bramę do bajkowego świata, otrzymają nowe galijskie imię. Spotkają tam swoich ulubionych bohaterów i będą mogli zrobić sobie z nimi zdjęcia, wziąć udział w quizie z nagrodami oraz pograć w gry związane z postaciami. W specjalnie przygotowanej scenografii – drzewie dawnych bogów – mali uczestnicy zabawy będą mieli okazję obejrzeć filmy i poczytać komiksy o przygodach Asteriksa i Obeliksa. W dedykowanej strefie, w domu wodza Asparanoiksa, dzieci nauczą się rysować galijskich wojowników i stworzą swój własny komiks.

Podczas urodzinowej imprezy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, w którym główną nagrodą jest 6-dniowa wycieczka do paryskich parków rozrywki dla 4-osobowej rodziny. Szczegóły dostępne są na stronie www.centrumogrody.pl. Tam również można zapoznać się z regulaminem akcji „Bony za zakupy” – Klienci, którzy w niedzielę 29 kwietnia zrobią zakupy za minimum 100 zł, będą mogli odebrać na stanowisku promocyjnym przy salonie Empik bon o wartości 20 zł na kolejne zakupy w wybranych sklepach.

Dodatkowo w niedzielę będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji stylistki w ramach comiesięcznej akcji „Pogotowie Modowe”. W niedzielę, 29 kwietnia, Ana Pelicana zaprasza do salonów Big Star i Lee Wrangler.

Zwieńczeniem urodzin będzie wieczorny pokaz laserowy z muzyką i urodzinowy tort.

CH Ogrody zaprasza do wspólnego świętowania!

Przekaż znajomym