Zapraszamy!

Zapraszamy!

ENEMEF: Noc Grozy to niepowtarzalne wydarzenie dla fanów mocnych wrażeń, ze świetnym premierowym repertuarem: w programie aż trzy pokazy premierowe! Żądne zemsty duchy, psychopatyczni mordercy, klątwy i potworne tajemnice sprawią, że tej nocy każdego widza przeniknie na wskroś prawdziwy aż do bólu strach! Wszystko to za sprawą czterech mrożących krew w żyłach filmów grozy.

Podczas nadchodzącego ENEMEF-u, który odbędzie się 9 marca zaprezentowane zostaną: „Nieznajomi: Ofiarowanie” (premierowo),  „Nieznajomi”, „Amityville: Przebudzenie” (premierowy pokaz, po raz pierwszy w Polsce) oraz „Bay, bay man” (premierowy pokaz, po raz pierwszy w Polsce).

Kolejność filmów zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Bilety w cenie od 28 do 37 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł.

Dla naszych czytelników mamy trzy pojedyncze zaproszenia na ten Maraton. Aby zdobyć jeden  nich wystarczy do środy (7 marca – włącznie) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać ENEMEF. O otrzymaniu zaproszenia zwycięzca poinformowany zostanie droga mailową w czwartek 8 marca do godziny 10:00. 

Przekaż znajomym