SONY DSC

Przed nami druga odsłona siatkarskiej walki dzieci i młodzieży w Integracyjnym Turnieju Siatkówki na Siedząco. Niespełna cztery tygodnie temu w hali Centrum Sportowo-Biznesowego spotkało się osiemnaście zespołów z elbląskich szkół. Fotorelacja z tego turnieju znajduje się w materiale: Siedzą i grają.  Tym razem w turnieju mogą brać również studenci.

Podobnie jak poprzednim razem celem turnieju jest popularyzacja siatkówki na siedząco oraz promocja zbliżających się Mistrzostw Świata w tej dyscyplinie sportu, które odbędą się w czerwcu br. w naszym mieście.

Do udziału w turnieju, który odbędzie się 9 kwietnia br. w sali CSB na ul. Grunwaldzkiej organizatorzy zapraszają drużyny ze szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz studentów z Elbląga i okolic. Spośród wszystkich wyłonione zostaną najlepsze drużyny w każdej kategorii wiekowej (szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne).

Zgłoszenia (oraz listy zawodników) do turnieju można nadsyłać do 4 kwietnia br. na adres iksatak@interia.pl lub osobiście w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 68, 82-300 Elbląg – telefon kontaktowy 556424255.

Jak gramy?
Jedna drużyna liczy sześciu zawodników w tym grający opiekun. Rozgrywki będą prowadzone systemem do 2 wygranych setów (do 15 punktów) na boisku o wymiarach 10×6 metrów.

Nagrody
Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom oraz gadżety związane z Mistrzostwami Świata.

Więcej informacji o turnieju można uzyskać pod wskazanym powyżej adresem mailowym oraz numerem telefonu.

Konkurs na zdjęcie
Tym razem organizatorzy ogłaszają również konkurs dla fotografów amatorów i młodzieży szkolnej, którego celem jest wyłonienie najlepszego zdjęcia z tego turnieju.

– Przyjdź na halę CSB 9 kwietnia na Turniej Piłki Siatkowej na Siedząco „Siadamy i gramy” zrób zdjęcie i wygraj nagrody. Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną 3 najlepsze prace. Przewidziano również przyznanie wyróżnień.

Termin nadsyłania zdjęć upływa 23 kwietnia. Fotografie można nadsyłać na adres iksatak@interia.pl bądź zostawiać osobiście w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 68.

Organizatorzy informują jednocześnie, że nadesłanie zdjęcia jest równoznaczne z wyrażeniem bezterminowej zgody na publikację tego zdjęcia na wszystkich polach eksploatacji i wykorzystanie go przez IKS Atak w swoich materiałach promocyjnych.

Red.

Przekaż znajomym