Fot. nadesłane/Są jeszcze wolne miejsca - zapraszamy

Fot. nadesłane/Są jeszcze wolne miejsca – zapraszamy

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko rozpoczęło wakacje aktywnie i twórczo zapisz je na półkolonie do CSE Światowid.

– W tym roku organizujemy półkolonie w dwóch terminach ale ostatnie miejsca mamy tylko w terminie 26-30 czerwiec – mówi Joanna Karpiuk z CT Promyk – Warto zapisać dziecko ponieważ czeka je dużo atrakcji.

Podczas półkolonii zaplanowane są różnorodne twórcze warsztaty takie jak ceramiczne, plastyczne czy teatralne oraz aktywne zajęcia jak warsztaty taneczne. Warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów. Poza warsztatami uczestników czeka oglądanie kina od zaplecza z seansem, codzienna zabawa z językiem angielskim oraz wycieczki.

– Planujemy spędzić cały dzień w Nowej Holandii oraz zabrać dzieci na konie, oczywiście o ile pogoda dopisze – dodają organizatorzy.

Półkolonie skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 12 lat. W turnusie przewidzianych jest 30 dzieci, które zostaną podzielone na dwie 15 – osobowe grupy. Poza atrakcyjnym programem dzieci zapewnione będą miały: ubezpieczenie, drugie śniadania, dwudaniowy obiad i fachową opiekę. Koszt udziału to 350 zł. Informacje na temat półkolonii można uzyskać na stronie www.promyk.elblag.pl. i pod nr telefonu 609 977 220, 55 611 01 40.

Organizatorem półkolonii jest Stowarzyszenie Jantar i Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu.

Przekaż znajomym