Kurs rozpoczyna się w sierpniu

Kurs rozpoczyna się w sierpniu

W wakacje nie ma czasu na nudę. Tym bardziej w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Już 3 sierpnia rozpocznie się tygodniowy kurs fotografii organizowany przy współpracy z 10 pracownią Artura Kalinowskiego.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się podstaw fotografii oraz istotnych zagadnień z obróbki zdjęć w programach graficznych. Przez tydzień można poznać m.in. zasady praktyczne i teoretyczne tworzenia kompozycji, ekspozycji oraz słabych i mocnych stron fotografii oraz nauczyć się postrzeganie otaczającej rzeczywistości w ujęciu kadrowym.

Jak podkreśla prowadzący warsztaty Artur Kalinowski, twórcze myślenie oraz kreatywne wykorzystanie sprzętu fotograficznego – to podstawowe cele wakacyjnych warsztatów. Wszystko po to, by z planowanego urlopu przywieźć fotografie, które na długo będą przywoływały wspomnienia.

Warsztaty będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godz. od 17 do 19. Kurs rozpocznie się 3 sierpnia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca w sekretariacie Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu oraz mailowo pod adresem: fotograficzny.eg@wp.pl.

Więcej informacji na stronach www.swiatowid.elblag.pl oraz www.10pracownia.pl

Koszt udziału wynosi 180 złotych.

Przekaż znajomym