targi-frysierskie-uczniowie

18-19 kwietnia uczniowie klas fryzjerskich Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług im. Mikołaja Kopernika w Elblągu wybrali się na targi „LOOK i beautyVISION”. Impreza odbyła się w Poznaniu i przyciągnęła tłumy zwiedzających.Forum Fryzjerstwa LOOK to profesjonalnie zorganizowane wydarzenie dla branży fryzjerskiej, cieszące się ogromną popularnością wśród zwiedzających – fryzjerów oraz osób bezpośrednio związanych z branżą – właścicieli salonów fryzjerskich, stylistów, przedstawicieli producentów i uczniów szkół fryzjerskich.

Jednym z elementów poznańskich targów LOOK jest konkurs KREATOR. Biorący w nim udział styliści z całego kraju mają okazję pokazać swój talent i umiejętności. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło 42 stylistów. Wśród nich Cezar Żak, uczeń naszej szkoły (klasa pierwsza fryzjer).

Cezar – w zaledwie 25 minut – wyczarował na włosach główki fryzjerskiej romantyczną i zmysłową fryzurę ślubną. I choć po podliczeniu punktacji uplasował się w połowie stawki, to naszym zdaniem fryzura była naprawdę magiczna. Gratulujemy!

W trakcie targów odbyły się również otwarte mistrzostwa makijażu kreatywnego. Konkurencja przebiegała w 2 etapach. Uczestnicy wykonywali makijaże: nowoczesne i charakteryzację folk.

Zadaniem wyjazdów na targi, jest pobudzanie kreatywności oraz przyjrzenie się z bliska najnowszym trendom technik fryzjerskich i makijażowych. Tegoroczny wyjazd spełnił nasze oczekiwania, a dobry nastrój nie opuszczał nas nawet na chwilę.

Przekaż znajomym