Zapraszamy

Zapraszamy

Przygody Binga – pełnego entuzjazmu trzyletniego króliczka, który każdego dnia poznaje coraz lepiej otaczający go świat – trafia na duży ekran. Od 6 października Multikino zaprasza najmłodszych kinomanów na wyjątkowe projekcje w ramach Poranki w Multikinie.

Energiczny króliczek Bing razem z przyjaciółmi – m. in. Sulą, Pando i Koko – oraz z opiekunem Flopem każdego dnia przeżywa mnóstwo ciekawych przygód. Choć jest zwierzątkiem, jego doświadczenia są bardzo podobne do tych, z którymi mierzą się dzieci. Nie ze wszystkim radzi sobie od razu. Pokazuje, że czasem – by zrozumieć jakąś rzecz bądź nauczyć się czegoś nowego, potrzeba dłuższej chwili. Bywa, że popełnia również błędy – jednak i one mogą być okazją do nauki i pomocą w wyciąganiu wniosków, które ułatwią odkrywanie oraz rozumienie świata w przyszłości.

Ciekawy wszystkiego Bing zdobył sympatię małych widzów kanału MiniMini a także ich rodziców, którzy doceniają treści edukacyjne umiejętnie wplecione w odcinkową atrakcyjną historię dla małych widzów. Teraz przygody tego lubianego bohatera będzie można obejrzeć na dużym ekranie – w dodatku w zupełnie innej formie niż dotychczas. Tym razem bowiem uczestnictwo w seansach w ramach Poranki w Multikinie stanie się dla małych widzów nie tylko szansą na zobaczenie ulubionych bohaterów w kinowym wydaniu, ale przede wszystkim okazją do aktywnej zabawy z energicznym Bingiem i jego przyjaciółmi. Projekcji towarzyszyły będą przygotowane z myślą o najmłodszych interaktywne gry i zabawy. Bohaterowie ulubionej bajki zachęcą dzieci do aktywnego spędzenia czasu – wspólnego odkrywania tajemnic przyrody, zaśpiewania piosenki czy rozwiązywania pamięciowych łamigłówek; zdradzą nawet przepis na jeden z ulubionych smakołyków Binga.

Dzięki Porankom w Multikinie dzieci będą miały okazję dołączyć do Binga i przeżyć z nim i z jego przyjaciółmi pełną atrakcji godzinę, wypełnioną wspólną zabawą.

Przekaż znajomym