krolowa-sniegu2-kadr
Na fanów Hansa Christiana Andersena czeka kolejne spotkanie z ekranizacją jednej z jego najpiękniejszych baśni. Na ekrany polskich kin wchodzi Królowa Śniegu 2. Urzekająca i pełna humoru opowieść o przygodach Kai, Gerdy i gadatliwego trolla to idealny film dla całej rodziny. W Kinie Światowid „Królową Śniegu 2” będzie można zobaczyć od 26 grudnia do 8 stycznia.

Po zwycięskiej walce ze złą Królową Śniegu troll Orm  powraca w rodzinne strony, z nadzieją na rozpoczęcie szczęśliwego życia u boku księżniczki trolli. Jednak sprawy potoczą się zupełnie inaczej niż sobie to wymarzył. Znowu czekają na niego liczne wyzwania. W Krainie Lodu po raz kolejny zagości zło. Zwierciadlane odbicie trolla przejmie władzę nad zastępami lodowej armii z nadzieją, że dzięki nim sprowadzi na świat wieczną zimę. Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia nie pozostawią Orma samego i ruszą mu z pomocą, by razem uchronić Krainę Lodu przed niebezpieczeństwem.

Cena biletu: 14 złotych (normalny), 12 złotych (ulgowy), 11 złotych (w poniedziałki). Rezerwacja i zakup biletów on-line pod adresem: http://swiatowid.elblag.pl/pl/rezerwacja-on-line/

Przekaż znajomym