Kino Światowid zaprasza

Kino Światowid zaprasza

W dniach 10-11 grudnia w kinach w całej Polsce odbędzie się Święto Kina. Bilety na seanse w tych dniach kosztują 12 złotych. Kino Światowid w tej cenie zagra premierowo, ale przypomni też filmowe hity z ostatnich tygodni.

Z nowości w najbliższy weekend najmłodsi mogą obejrzeć Przygody Finna – opowieść o chłopcu, który wbrew woli ojca, marzy o tym, żeby nauczyć grać się na skrzypcach. Starszym widzom polecamy „Sprzymierzonych” – „Sprzymierzeni” – historia o miłości i zaufaniu w czasie wojny, z Bradem Pittem w roli głównej.

Pozostałe filmy miały już swoje miejsce na ekranach Światowida i cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Są to: Światło między oceanami, Za niebieskimi drzwiami, Vaiana. Skarb oceanu, Pitbull. Niebezpieczne kobiety oraz Jestem mordercą.

Ambasadorami tegorocznej edycji Święta Kina są Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny.

Wydarzenie współfinansowane jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Cena biletu: 12 złotych (przy seansach 3D obowiązuje dopłata za okulary).

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl

 

Przekaż znajomym