Zapraszamy

Zapraszamy

W tegoroczne walentynki Kino Światowid ma sposób na to, jak niecodziennie i oryginalnie wyznać swoje uczucia ukochanej osobie. Wyznania wszystkich osób, które do nas napiszą, pojawią się na ekranie kina przed seansami, które odbędą się 14 lutego.

Kino zaprasza do spędzenia walentynek, które jak co roku, zapowiadają się niezwykle ciekawie. 14 lutego przygotowano dla zakochanych aż trzy seanse „Nowego oblicza Greya”, a z myślą o tych, którzy wolą polskie komedie romantyczne, zaplanowaliśmy seans „Podatku od miłości”. Dodatkową atrakcją spędzenia święta zakochanych w Kinie Światowid jest to, że każdy może umieścić swoje życzenia dla ukochanej osoby na ekranie kina.

Wszyscy, którzy planują spędzić walentynki z ukochaną osobą w kinie i są zainteresowani takim nietypowym wyznaniem miłości, mogą wysłać swoje życzenia do godziny 12 we wtorek 13 lutego na adres kino@swiatowid.elblag.pl. Wystarczy podać w wiadomości treść wyznania oraz poinformować, przed którym seansem ma być ono wyświetlone.

Do wyboru są projekcje:

17:45 „Nowe oblicze Greya”

18:30 „Nowe oblicze Greya”

20:00 „Nowe oblicze Greya”

20:30 „Podatek od miłości”

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: (55) 611 20 56/76 lub pisząc na adres:kino@swiatowid.elblag.pl.

 Agnieszka Pastuszka

Przekaż znajomym