Oni z ortografią nie mają problemów

Oni z ortografią nie mają problemów

Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza wszystkich chętnych, niezależnie od wieku, na czwartą odsłonę konkursu ortograficznego „Walka z bykami”, który odbędzie się 23 listopada (czwartek) o godz. 17.00 w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Do zdobycia tytuł Wielkiego Mistrza Ortografii, a także atrakcyjne nagrody. 

W konkursie może wziąć udział każdy – zarówno osoby, którym na co dzień potyczki z ortografią nie są obce, jak i ci, którzy pragną po prostu się sprawdzić. Na laureatów trzech pierwszych miejsc czekają nagrody: bon podarunkowy w kwocie 100 zł, obowiązujący we wszystkich sklepach Centrum Handlowego „Ogrody” w Elblągu, bilety do kina, upominki książkowe. Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu, którzy posiadają aktywną kartę biblioteczną i nie mają żadnych nieuregulowanych zobowiązań wobec biblioteki, wezmą udział w losowaniu nagrody-niespodzianki – opowiada Dorota Hodyl.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa do dn. 20 listopada 2017 r. – osobiście w filii nr 4 przy ul. Ogólnej 59/1 lub telefonicznie (55 625 60 90), bądź poprzez przesłanie wypełnionego formularza (dostępny na stornie Biblioteki Elbląskiej: www.bibliotekaelblaska.pl) na adres: filia.ogolna@bibliotekaelblaska.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. telefonu: (55) 625 60 90. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Biblioteki Elbląskiej oraz na jej profilu facebookowym.

Przekaż znajomym