Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Zapraszamy do udziału w warsztatach rysunkowych w Bibliotece Młodego Czytelnika „BULAJ”, które odbędą się w sobotę 24 listopada (dla osób w wieku 8-13 lat) i niedzielę 25 listopada (dla osób w wieku 14-100 lat) . Obowiązują zapisy.

24 listopada (sobota), godz. 10.00

Komiksowy Bulaj – warsztaty rysunkowe dla młodych miłośniczek i miłośników komiksu

Serdecznie zapraszamy młodych czytelników i czytelniczki do udziału w warsztatach rysunkowych, które odbędą się 24 listopada w Bibliotece Młodego Czytelnika „BULAJ”. Podczas warsztatów poznacie historię komiksu, dowiecie się, jak budować własne historie rysunkowe i stworzycie swojego komiksowego bohatera. Najlepsze plansze komiksowe stworzone podczas naszego spotkania zostaną zaprezentowane na wystawie w Bulaju. Warsztaty skierowane są do osób w wieku 8-13 lat. Liczba miejsc ograniczone – decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztaty są bezpłatne, zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do tworzenia. Zasady zapisów: Obowiązują zapisy e-mailowe. Wyślijcie maila na adres komiksowewarsztaty@gmail.com w tytule wpisując datę warsztatów. W treści podajcie swoje imię, nazwisko, wiek i ulubione komiksy.

25 listopada (niedziela), godz. 10.00

Komiksowy Okrągły Stół w Bulaju – wspólne rysowanie komiksów dla każdego

Zapraszamy wszystkich amatorów i amatorki rysowania komiksów do wspólnego tworzenia w Bibliotece Młodego Czytelnika „BULAJ”. Podczas warsztatów będziemy rysować plansze komiksowe na temat, który poznacie na miejscu. Każda plansza podzielona zostanie na 6 kadrów – jaką historię opowiedzą? To zależy tylko od Was! Uczestnicy będą wypełniać po jednym kadrze na planszy, w ten sposób jedną historię opowie 6 osób. Najlepsze plansze, które powstaną podczas spotkania, opublikowane zostaną w pierwszym elbląskim komiksowym zinie! Na spotkanie zapraszamy osoby w wieku od 14 lat (nie ma górnej granicy wieku!), które lubią rysować i wymyślać historie, nawet jeśli dotychczas nie miały do czynienia z tworzeniem komiksów. Udział w Komiksowym Okrągłym Stole jest bezpłatny, obowiązują zapisy mailowe. Zapewniamy materiały do rysowania, jednak jeśli macie własne ulubione przybory – przynieście je ze sobą. Swoje zgłoszenia przysyłajcie na adres: komiksowewarsztaty@gmail.com w tytule podając datę spotkania. W treści zamieście swoje imię, nazwisko, wiek, napiszcie krótko o swoich doświadczeniach rysowniczych i jeśli chcecie, zaproponujcie temat przewodni spotkania.

Więcej informacji:

Biblioteka Młodego Czytelnika „Bulaj”

ul. Zamkowa 1

tel. 55 625 60 23

Przekaż znajomym