Fot. Unsplash

Fot. Unsplash

Jeżeli chcesz spalić trochę kalorii, nauczyć się twerkować i na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości to warsztaty dancehall w Centrum Tańca Promyk są właśnie dla Ciebie! Przyjdź w sobotę 6 kwietnia do naszej szkoły i poczuj się jak na słonecznej Jamajce!

Dancehall to niezwykle energetyczna technika taneczna wywodząca się z Jamajki. Jej główne cechy to twerki, płynna praca bioder i nóg oraz liczne podskoki. Dancehall tańczony do pozytywnych brzmień muzyki reggae sprawi, że oderwiesz się od przyziemnych spraw, a tym samym poprawisz kondycję i spalisz mnóstwo kalorii.

Warsztaty dancehall poprowadzi Marta “Awantura” Machińska z gdańskiego Studia Tańca Siemanko. Na zajęciach nauczysz się energicznej choreografii opartej na podstawowych krokach dancehall’u. Układ skonstruowany będzie tak aby każdy mógł zatańczyć bez względu na poziom zaawansowania.

– Dancehall to nie tylko taniec, ale również znakomite ćwiczenia na pośladki, brzuch i uda – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca Promyk.

Warsztaty organizowane są w ramach cyklicznego przedsięwzięcia „Spotkania z tańcem”. Odbędą się w sobotę 6 kwietnia w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Startujemy o godz. 15:30, impreza potrwa 2 godziny. Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

– Aby wziąć udział w warsztatach należy zgłosić się do Centrum Tańca Promyk telefonicznie, mailowo czy poprzez stronę na Facebooku. Wejściówki dostępne będą w dniu imprezy – przypominają organizatorzy.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl
Informację odnośnie płatności można uzyskać w biurze Centrum Tańca „Promyk”
Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48 55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl
facebook/CentrumTańcaPromyk

Przekaż znajomym