Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Za nami warsztaty krasomówcze, dziennikarskie, muzyczne, filmowe i plastyczne. Teraz czas na teatralne akcenty. Jeśli masz od 13 do 19 lat i nie masz planów na wakacje, to zapisz się na zajęcia organizowane przez CSE „Światowid”. Udział w nich jest bezpłatny.

Warsztaty teatralne rozpoczną się 21 i potrwają do 24 lipca. Zajęcia poprowadzi Anna Kobiela prezes gdańskiej Fundacji Re: Akcji Artystycznych „FREA-art”, której misją jest rozwój twórczości oraz wspieranie działań zmierzających do poprawy relacji międzyludzkich.

– Podczas spotkań uczestnicy nabędą podstawowych umiejętności aktorskich, nauczą się swobodnego bycia na scenie – mówi Marta Derlukiewicz z Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. – Młodzi ludzie nabiorą pewności siebie, a dodatkowo przygotują przedstawienie teatralne, które zostanie zaprezentowane podczas „Lekcji historii o Elblągu” we wrześniu.

Zajęcia będą świetną okazją do nauczenia się podstaw gry aktorskiej oraz zawarcia nowych znajomości. Uczestnicy nabędą wiele umiejętności, dzięki którym łatwiej będzie im odnosić sukcesy w codziennym życiu.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach proszone są o wysłanie e-maila ze zgłoszeniem na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl, bądź kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 55 611 20 55.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Projekt „Spacer w przeszłość – część druga” dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra 2015”

Przekaż znajomym