Fot. KMP Elbląg

Fot. KMP Elbląg

Miniony weekend w policyjnych statystykach minął bardzo spokojnie. Od piątku policjanci interweniowali zaledwie 144 razy. Nie było wypadków. Nie było poważnych zdarzeń kryminalnych. Nie było pijanych kierowców. 

Od piątku funkcjonariusze z Elbląga interweniowali tylko 144 razy. Zdarzało się, że taką ilość interwencji odnotowywali w ciągu jednej doby. Policjanci jeździli głównie do interwencji domowych. Wylegitymowali 469 osób. Skontrolowali 351 kierowców. Żaden nie był pod wpływem alkoholu. Do pogotowia socjalnego przewieźli 9 osób. Nie było wypadków drogowych. Odnotowano 10 niegroźnych kolizji.

W minioną niedzielę policjanci zatrzymali 28-latka, który miał zakaz prowadzenia pojazdów, a mimo tego jechał osobowym renault. Samochód, którym kierował trafił na policyjny parking. A on sam odpowie za złamanie zakazu sadowego. Był trzeźwy.

Również wczoraj do policyjnego aresztu trafił 21-letni mężczyzna, u którego policjanci z prewencji znaleźli dwa woreczki z marihuaną. On z koli odpowie za posiadanie narkotyków.

Przekaż znajomym