Fot. nadesłane

Fot. nadesłane

Weekend 9-10 czerwca będzie prawdziwą gratką dla pasjonatów dobrego jedzenia. Przy ul. Mostowej (naprzeciwko Katedry) odbędzie się wyjątkowy festiwal smaków. Kilkanaście wyselekcjonowanych food trucków zagwarantuje, że każdy miłośnik kulinariów znajdzie coś dla siebie.

9 i 10 czerwca 2018 r. (sobota i niedziela) ul. Mostowa w Elblągu będzie wabić przechodniów wyjątkowymi zapachami. Wszystko za sprawą food trucków, czyli pojazdów przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Naturalne, sezonowe produkty, świeżo przygotowywane dania i pasja do gotowania zapewnią, że piknik stanie się dla każdego fana dobrego jedzenia niecodziennym doświadczeniem.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: kuchni amerykańskiej, azjatyckiej i europejskiej w wielu wariantach. Będą zupy, dania główne i pyszne desery oraz kawa i napoje. Oferta zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Auta z jedzeniem nie będą jedyną atrakcją tego eventu. Organizatorzy zapewniają także strefę dziecięcą i chill-outową.

Start imprezy w sobotę o godzinie 10.00, zakończenie w niedzielę o 20.00.

Strefę food tracków organizuje organizacja „Futraki”, która współpracuje z prawdziwymi pasjonatami kulinariów – miłośnikami poszczególnych regionów świata.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/218048292103978/

Dla naszych Czytelników mamy 5 voucherów do zrealizowania w food trucku organizowania.  Aby zdobyć jeden z nich wystarczy na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 czerwca o 12:00. Zwycięzcy o wygranej i sposobie odbioru nagrody zostaną poinformowani drogą mailową. 

Informujemy

Dane osobowe w postaci adresu e-mail oraz imienia i nazwiska będą przetwarzane tylko na potrzeby konkursu – celem wyłonienia laureatów, po czym są bezzwłocznie usuwane z naszej bazy danych. Dane te nie będą udostępniane osobom i podmiotom trzecim za wyjątkiem danych laureatów, które to w postaci imienia i nazwiska przechowywane będą na skrzynce mailowej przez okres 5 dni na potrzeby ewentualnego wglądu osób trzecich i fundatora nagród. Po tym okresie również zostaną usunięte. Imię i nazwisko laureata zostanie także przekazane do Fundatora nagrody, celem identyfikacji tejże osoby przy odbiorze bonu. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na powyższe, prosimy o niebranie udziału w konkursie. 

Przekaż znajomym