kno-casanova2

6 maja br. w sieci kin Multikino, w ramach cyklu „Kino na obcasach”, Panie będą mogły zobaczyć zabawną komedię z genialną rolą główną Woody’ego Allena „Casanova po przejściach”. Bilety na majowe „Kino na obcasach” już dziś można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Podczas majowego spotkania z cyklu „Kino na obcasach” zaprezentowana zostanie genialna komedia Johna Turturro „Casanova po przejściach”. Król komedii Woody Allen udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką sam reżyser – John Turturro – spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata i na własnej skórze poczuje… nagi instynkt Sharon Stone.

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę

u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za „skromną opłatą”. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję.

W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki przyjaciół, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.

Dla naszych czytelniczek mamy do wygrania podwójne zaproszenie na ten wieczór. Aby je wygrać wystarczy do końca tygodnia (4 maja) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko.

O zwycięstwie nagrodzeni zostaną poinformowani drogą mailową w dniu rozstrzygnięcia konkursu.

Przekaż znajomym