Zapraszamy

Zapraszamy

Klub Fotograficzny PTTK Oddziału Ziemi Elbląskiej w Elblągu zaprasza na: „Wtorkowe rozmowy o fotografii i fotografowaniu” 2018. Spotkania odbywają się w drugi oraz ostatni wtorek miesiąca w siedzibie elbląskiego PTTK. Najbliższe spotkanie 30 stycznia 2018 o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Lubisz fotografować, poznawać technikę i zasady poprawnej fotografii, oraz sprzętu do jej realizacji? To zapraszamy na „ Wtorkowe Rozmowy o Fotografii i Fotografowaniu ‘’. Spotkania odbywają się w drugi i ostatni wtorek miesiąca w Oddziale PTTK Ziemi Elbląskiej przy ul. Krótkiej 5 w Elblągu od godz. 17.00 do 19.00. Na spotkaniach tych przy użyciu sprzętu audiowizualnego omawiane i pokazywane są techniki fotografowania, posługiwania się sprzętem fotograficznym, oraz oprogramowaniem komputerowym do obróbki zdjęć wykonanych sprzętem cyfrowym. Uczestnicy spotkania, prezentują swoje zdjęcia, dzielą się swoimi spostrzeżeniami, pozostali oceniają, jakość prac i wnoszą swoje uwagi. Głównym celem spotkań jest pogłębienie wiedzy o fotografii i fotografowaniu i uzyskanie dobrej oceny z wykonanych zdjęć.

Terminy spotkań: 30 stycznia, 6 i 27 lutego, 6 i 27 marca, 10 i 24 kwietnia, 8 i 29 maja, 12 i 26 czerwca, 11 i 25 września, 9 i 30 października, 13 i 27 listopada oraz 11 i 18 grudnia.

Spotkania prowadzi: Instruktor Fotografii Krajoznawczej PTTK Henryk Myśliński.

Henryk Myśliński, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej

Przekaż znajomym