Zapraszamy!

Zapraszamy!

Któż nie zna takich przebojów jak: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Marchewkowe pole” czy „Zostawcie Titanica”. Te i wiele innych hitów na stałe już weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowało się na nich już kilka pokoleń słuchaczy.

Do tej pory zespół wydał dwadzieścia płyt, które biły rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka. W roku 2018 ukazał się album LP1, czyli pierwsza, kultowa płyta nagrana na nowo z takimi gośćmi jak: Katarzyna Nosowska, Kasia Kowalska, Maciej Maleńczuk, Artur Rojek czy Tomasz Organek. I te właśnie krążki mamy dla naszych Czytelników w specjalnym konkursie. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie a odpowiedź wysłać nam na adres konkurs@mlodyelblag.pl. 

Ile utworów liczy Track Lista albumu LP1. Znasz odpowiedź na to pytanie? Wyślij ją do nas na konkurs@mlodyelblag.pl! Masz szansę na album LP1. W temacie maila prosimy wpisać LP. Na zgłoszenia czekamy do 4 listopada (do godziny 12:00). Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą mailową.

Przypominamy! Już 8 listopada o godzinie 20:00 zespół zagra w Elblągu. Jak zapewniają organizatorzy, każdy koncert zespołu, to 1,5 godzinne show, złożone z przebojów znanych wszystkim od blisko czterech dekad. Bilety od 55 złotych dostępne są TUTAJ.

lady-pank-plakat

Przekaż znajomym