liga-mistrzow

Czas na szybki konkurs. Już jutro i pojutrze kolejne emocjonujące spotkania na boiskach Ligi Mistrzów. Tym razem naprzeciw siebie staną drużyny  Real Madryt vs. Bayern Monachium oraz Atletico Madryt vs. Chelsea Londyn. Na oba te spotkania mamy dla Was zaproszenia. Na zgłoszenia czekamy tylko do jutra do godziny 11:00. 

Multikino dzięki nc+ udostępnia swoje ekrany do transmisji meczów i stwarza możliwość doznania niezapomnianych wrażeń sportowych polskim kibicom UEFA Champions League.

Pierwsze spotkanie, pomiędzy Bayernem Monachium a Realem Madryt, odbędzie się już jutro 29 kwietnia. Dzień później emocji na boisku, jak również na sali Multikina, również nie zabraknie. Wszystko za sprawą Atletico Madryt i Chelsea Londyn.

Dla naszych czytelników mamy po jednym podwójnym zaproszeniu na każde ze spotkań. Aby je wygrać, wystarczy do jutra (do godziny 11:00) podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać LM a w treści oprócz imienia i nazwiska, mecz na który chcielibyście się wybrać.

Zwycięzcy o wygranej i sposobie odbioru zaproszeń poinformowani zostaną drogą mailową jutro przed 12:00.

Przekaż znajomym