Podwójne zaproszenie czeka!

Podwójne zaproszenie czeka!

Bilety na finał Ligi Mistrzów w Multikinie już w sprzedaży! Kto okaże się zwycięzcą w derbach Madrytu? To było kilka naprawdę ekscytujących tygodni. Tegoroczny finał Ligi Mistrzów był wielką niewiadomą prawie do samego końca. Ale po majówce wszystko okazało się jasne. Mimo przegranej z Bayernem madryckie Atlético zebrało wystarczającą liczbę punktów i zakwalifikowało się do finału. Po wygranej z Manchester City piłkarze Realu Madryt odetchnęli z ulgą – oni także dostali szansę na zdobycie pucharu.

Nic dwa razy się nie zdarza, ale 28 maja ponownie w finale Ligi Mistrzów zobaczymy dwie najbardziej prominentne madryckie drużyny – zupełnie jak dwa lata temu. Kto zdobędzie puchar? Kto będzie musiał zadowolić się drugim miejscem? Odpowiedź na to pytanie poznamy podczas wielkiego finału wyświetlanego na równie wielkich ekranach Multikina!

Real Madryt kontra Atlético Madryt sieć Multikino pokaże już 28 maja! Wszystkie informacje i możliwość kupna biletów znajdują się na https://multikino.pl/pl/champions-league. I niech wygra najlepszy!

Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wyjątkowe wydarzenie. Aby je zdobyć, wystarczy do środy 25 maja (do godziny 15:00) podesłać swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać LM. O wygranej zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową. 

Przekaż znajomym