Zapraszamy

Zapraszamy

30 marca 2016, nominowany do nagrody Grammy producent, autor piosenek i światowej sławy artysta Avicii ogłosił, iż po wielu latach grania po 300 koncertów rocznie planuje zejść ze sceny. Avicii ogłaszając tę informację na szczęście dał nadzieję fanom, iż muzycznie będzie jeszcze aktywny lecz wiemy, że jeszcze długo nie zobaczymy go na żadnej scenie. Wyjątkiem będzie wielki ekran Multikina 6 listopada 2017 roku. Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie. 

W bardzo intymnym obrazie droga Avicii’ego zostanie opowiedziana jego prawdziwa historia. „True Stories” to bardzo wyczekiwany muzyczny dokument upamiętniający życie Dj’a supergwiazdy od początków jego kariery, aż do czasu zdobywania szczytów światowych list przebojów i grania przed 80 tysięczną widownią. W muzyczną podróż po całym świecie wpleciono również historię o powracających regularnie problemach emocjonalnych jak i zdrowotnych Avicii’ego, o których często nie mówiono w imprezowym świecie elektronicznej muzyki tanecznej…

W „True Stories” zobaczymy również wypowiedzi artystów z branży, takich jak Tiesto, David Guetta czy Nigel Rodgers, wejdziemy do świata widzianego oczami artysty i gwiazdy żyjącego pod wieczną presją otoczenia. Świat ten musi zobaczyć każdy, a w szczególności jego zagorzali fani.

Oprócz dokumentu o artyście widzowie kin na całym świecie zobaczą materiały z ostatniego koncertu Artysty w Ushuaia na Ibizie, nagranie zrealizowano 26 sierpnia 2016 roku.

Ten bezkompromisowy dokument zobaczymy po raz pierwszy 6 listopada o 20:00 w Multikinie.

Bilety w cenie 24 złotych dostępne w kasie kina. Można je nabyć również online na stronie www.multikino.pl.

Więcej o „True Stories” na stronie filmu: www.aviciitruestories.film

Aby zdobyć podwójne zaproszenie na to wydarzenie, wystarczy do 5 listopada br. do godziny 15:00 podesłać na adres konkurs@mlodyelblag.pl swoje imię i nazwisko. W temacie maila prosimy wpisać słowo „Avicii”. Zwycięzca o wygranej zostanie poinformowany mailowo. 

Przekaż znajomym