Zapraszamy

Zapraszamy

Klub Fotograficzny Oddziału PTTK Ziemi Elbląskiej zaprasza na wernisaż wystawy zdjęć członków PTTK, prezentujących uroki flory i fauny Elbląga i okolic. Wernisaż odbędzie się 1 czerwca 2018 (piątek) o godzinie 17.00 w Ratuszu Staromiejskim. Wstęp wolny. 

Swoje zdjęcia z przyrodniczych wypraw zaprezentują członkowie i sympatycy Klubu Fotograficznego działającego w PTTK Elbląg. Wcielając się w role odkrywców przyrody, przemierzając niedostępne szlaki zatrzymali w kadrach piękno przyrody Elbląga i okolic. Uzbrojeni w niezwykłe pokłady cierpliwości, utrwalili atuty jedne z największych atutów naszego regionu.

Wystawa organizowana jest w ramach obchodów 5-lecia Klubu Fotograficznego działającego przy Oddziale PTTK Ziemi Elbląskiej. Klub w okresie swojej działalności był organizatorem wielu plenerów i wystaw fotograficznych w tym m.in. Ogólnopolskiego Forum Fotografii Krajoznawczej PTTK 2017. Wystawa pt. „Przyroda” będzie prezentacją kilkuletniego dorobku członków PTTK Elbląg których wspólną pasją jest fotografia.

 

Przekaż znajomym

    RelatedPost