Zapraszamy

Zapraszamy

Masz dosyć ciągłego braku słońca, śniegu i mrozu? Nam zima się już nudziła! Żeby podkręcić temperaturę zapraszamy na otwarte warsztaty Dancehall. Przyjdź w sobotę 16 lutego do Centrum Tańca „Promyk” i podaruj sobie trochę słońca.

Centrum Tańca „Promyk” po raz kolejny organizuje imprezę z cyklu „Spotkania z tańcem”. Tym razem będą to otwarte warsztaty Dancehall. Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy kochają taniec, dobrą zabawę oraz pozytywną energię. Dancehall to bardzo płynny i sensualny taniec pochodzący z Jamajki. Obfituje w ruchy polegające na potrząsaniu pupą, bujaniu biodrami oraz demonstrowaniu atutów kobiecej sylwetki.

– Otwarte warsztaty Dancehall to nie tylko gorąca zabawa i odskocznia od codziennych napięć, ale również świetny pomysł aby nauczyć się nowego stylu i wykorzystać umiejętności w trakcie karnawałowej imprezy! – mówi Zyta Wrzos z Centrum Tańca „Promyk”.

Warsztaty sprawią, że poczujecie eksplozję kobiecości, pewności siebie oraz atrakcyjności.

W trakcie dwugodzinnego spotkania odbędzie się pokaz taneczny oraz warsztaty. Impreza odbędzie się w sobotę 16 lutego w Centrum Tańca Promyk, ul. Browarna 80. Start godz. 15:30.

Zapraszamy do zapisów – ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.promyk.elblag.pl/

Biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel. +48  55 611 01 30/40
tel. kom. +48 609 977 220
e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl
facebook/CentrumTańcaPromyk

Przekaż znajomym